• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Ardit Gjebrea dhe Saimir Kodra nuk i rezistojnë gatimeve të Renato Mekollit

Pasditen e sotme në qendrën tregëtare “TEG” në kryeqytet, po bëhet inagurimi i hipermarketit “Interspar”. Mënyra e veçantë për të pritur blerësit e rinj, është me gatime speciale nga duart e një shefi të famshëm. Renato Mekolli ka gatuar sot për klientët, të cilët me shumë dëshirë kanë dashur të hanë nga duart e tij.  Ndër të ftuarit në këtë inagurim ishin edhe të tjera figura të famshme si Gent Zenelaj, Saimir Kodra e Ardit Gjebrea. Siç shihet edhe nga fotot e sjella nga “revistawho.com”, as këta dy të fundit nuk i kanë rezistuar dot gatimeve të Mekollit.

14610595_10207434655807884_1978620359_n

14580370_10207434655647880_1774948693_n

14610691_10207434655927887_1051789887_n