• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Alfred Kaçinari siç nuk e keni parë asnjëherë, kompozitori i njohur del për pazar

Ai është një nga kompozitorët më të njohur dhe të talentuar në muzikën shqiptare. Alfred Kaçinari ka spikatur për karakterin e tij serioz si në jetën e përditshme dhe në profesion. Në mëngjesin e ditës së sotme, disa foto të ardhura në redaksinë e revistawho.com shfaqin Kaçinarin siç nuk e kemi parë asnjëherë. Ai është duke ecur në një nga rrugët e kryeqytetit me disa qese pasi ka bërë pazarin. Tashmë arritëm ta shikonim edhe Alfred Kaçinarin si një “shtëpiak” i cili mesa duket nuk ja lë gruas pazarin./revistawho.com

15978400_275352012884568_1290835405_n 15978419_275352022884567_1694797094_n