close
Breaking NewsLajme

FOTOT/ Albumi i dashurisë së Erik Lloshit, çastet e nxehta me modelen seksi

15226470_1503812626302540_1606447643_n

Këngëtari i njohur Erik Lloshi ka lënë pas një verë shumë romantike dhe njësoj po e nis dhe dimrin. Si rrallëherë, ai po jeton publikisht një histori të zjarrtë dashurie, pa bërë as përpjekjen më të vogël për t’iu fshehur syve kuriozë. Ndoshta sepse edhe e dashura e tij, nuk është një imazh krejt i panjohur. Shumë seksi partnerja e Erikut, Jola Progri, është modele dhe fotomodele. Dhe është pikërisht kjo e fundit që shpesh publikon foto në çift, ku jo pak herë dy të rinjtë shfaqen teksa shkëmbejnë puthje pasionante, duke na sjellë këtë “album dashurie”.

15175473_1503812736302529_1921433118_n
15218655_1503812682969201_46944024_n
15151404_1503812762969193_1514109724_n
15227882_1503812732969196_146020372_n
15209085_1503812622969207_1379018675_n
15151003_1503812692969200_104995460_n

 

 

 

Tags : erik lloshijola progri
loading...