• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Adela e Ledrit bën 27 vjeçe, zbuloni me kë po feston vajza e ish-Kryeprokurorit

Nëse ka një mënyrë për të kuptuar detaje nga jeta private e njërëzve të famshëm, është t’i ndjekësh ata me vëmendje në ditët e tyre speciale. Një e tillë është sot për Adela Sollakun, vajzën e ish-Prokurorit të Përgjithshëm të Shqipërisë Theodhori Sollaku. Adela që u bë e famshme në publik pas lidhjes me Ledri Vulën, feston 27-vjetorin e lindjes. Ajo ka zgjedhur ta kalojë me një darkë me mikeshat e ngushta, të cilat i njohim shumë mirë. Bëhet fjalë për Lori dhe Sara Hoxhën, trashëgimtaret e Top Channel që kanë shpërndarë edhe imazhet nga festa. Adela shihet seksi si gjithnjë, e buzëqeshur e duke shijuar një gotë verë. Fakti që Ledri nuk është i pranishëm, do të thotë se ata janë ndarë. Por mund të ndodhë edhe që Ledri të jetë i ulur diku aty e thjesht nuk duket…

15969900_10211803807989993_589720889_n

15970511_10211803808390003_130923989_n

15979063_10211803808550007_956020293_n