• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ 30-vjeçari shqiptar i marrosur pas Versaçes, ja jeta që bën

Një shqiptar 30-­vjeçar, banues në Maqedoni po bën bujë edhe në mediat angleze me fiksimin e madh të tij për Versacen. Shitësi i makinave, Shenki Maslani e ka mbushur gjithcka në banesën e tij me logon e Versaces. “The Sun”, i ka kushtuar një shkrim të gjatë atij dhe jetës jo pak luksoze që duket se bën, shkruan “Panorama”. Ai ka treguar se ka qenë i fiksuar pas Versaces që nga viti 2009. “Kam filluar të blej rroba Versace dhe më pas çdo gjë në shtëpinë time ka qenë vetëm Versace. Makinat e mia, pishina në shtëpi, pllakat në kuzhinë, stolitë e mia, perdet, të gjitha. Edhe pllakat që i kam blerë shkruajnë Versace. Perdet gjithashtu. Çdo artikull në shtëpinë time është vetëm Versace. Madje, edhe jeta ime”, ka thënë ai. Ai e thotë me krenari që jeta e tij eshte Versace. Madje, tregon se “Nuk pendohem që të brendshmet i blej 188 euro, ose 45 euro çorapet”. Ai planifikon që të hapë një kafe në kryeqytetin e Maqedonisë, Shkup dhe të ndërrojë mbiemrin. Lokali thotë se do të jetë një imazh i Versaces.

Shenki Maslani, Albanian car salesman obsessed with Versace

 

Shenki Maslani, Albanian car salesman obsessed with Versace

Shenki Maslani, Albanian car salesman obsessed with Versace

Shenki Maslani, Albanian car salesman obsessed with Versace

Shenki Maslani, Albanian car salesman obsessed with Versace