Foto/Marina dhe Geti për jetë natë në Tiranë, Majlinda dhe Majki në…


Këngëtarët e hitit ” Ajo”, Getoar Selimi dhe Majki duket se i kanë gjetur vajzat e jetës së tyre dhe shpenzojnë kohë gjithnjë e më shumë me to. Ndërsa Marina dhe Geti shijonë jetën e natës në Tiranë, Majlinda dhe Majki ndodhen në Prishtinë në një dasëm. Mesa duket Majki i cili po përflitet se do të bëhet baba, nuk ndahet për asnjë çast nga partnerja e tij.

 

image image

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password