close
Breaking NewsLajme

Foto/Kur gatuajnë moderatorët e Fiks Fare

14666302_10154631131606518_7518733564794849154_n

Moderatorët e Fiks Fare, Devis Muka dhe Dorian Ramaliu janë përballur që në orët e para të mëngjesit me një sfidë shumë të vështirë, atë të gatimit. Të ftuar në programin “Në shtëpinë tonë”, është e sigurt që aktorët e humorit kanë bërë më shumë rrëmujë në kuzhinën e Anjeza Majës dhe Alban Musës.

loading...