• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto/Ja si i përgjigjet Xhesika Berberi thashethemeve se është ndarë nga i dashuri

Modelja shqiptare Xhesika Berberi është përfolur kohët e fundit për ndarjen e saj nga i dashuri, një marrëdhënie që vijonte prej disa vitesh.

Mungesa e postimeve me të në rrjetet sociale me partnerin Evald Balla dhe një kopertinë reviste ku ajo shfaqej krah tenorit shqiptar me famë botërore, Saimir Pirgu, u bënë shkak për këto dyshime.

Por vetëm pak orw më parë, modelja bukuroshe ka thyer heshtjen. Ajo ka postuar pak më parë në Instagram një foto ku shfaqet së bashku me të dashurin e saj, çka hedh poshtë dyshimet. /Blitz.al/