close
Breaking NewsLajme

Fotoja e parë të tre, aktorja tregon familjen e saj të lumtur

15942516_1568952159788586_1306653415_n

Poza e parë e një çifti me beben e porsalindur, shënon ndoshta edhe pa e kuptuar, fotografinë e parë të një famileje. Për aktoren simpatike të humorit Rudina Dembacaj ky çast i lumtur u dokumentua përjetësisht sonte, me këtë foto. Ajo dhe bashkëshorti i saj kanë pozuar me Viktorian në krahë, bebushen që i është bashkuar prej pak ditësh. Me fjalë dashurie Rudina e ka ndarë këtë foto me të gjithë, por edhe është treguar diskrete duke fshehur imazhin e të voglës./ revistawho.com

loading...