close
Breaking NewsLajme

Foto/Evi Reçi pas eksperiencës në radio, fillon punë në një nga gazetat më prestigjioze italiane

evi-recii

Këngëtarja Evi Reçi ka publikuar një postim në rrjete sociale ku tregon se ka nisur një aventurë të re mediatike në redaksinë e gazetës së njohur dhe prestigjioze italiane “La Repubblica”.
Pas eksperiencës së saj në radio me emisionin e saj duket se këtë herë Evi do të provojë edhe shtypin e shkruar. Nuk dihet nëse ky angazhim i ri do t’a shkëpusë edhe më shumë Reçin nga muzika./Gazeta Express/

evi-reci_1475865363-2599810
Tags : Evi Recimedia e shkruar italiane
loading...