close
Breaking NewsLajme

Foto/E famshmja që duket seksi edhe kur hedh mbeturinat…

1476382755composite-laurasummers

Ajo ka shpenzuar 160 mijë paund në operacione plastike këtë vit dhe mesa duket Laura Alicia Summer nuk lejon mundësi t’i shpëtojë pa shfaqur format e saj.

E këtë e bën edhe kur del për të hedhur mbeturinat në koshin pranë shtëpisë, teksa del vetëm me të brendshme dhe një robdeshamë gjumi të hedhur krahëve, por që nuk mbulon asgjë.

Fatmirësisht 31-vjeçarja kishte të veshur një palë të brendshme seksi dhe nuk dukej se e kishte problem se po fotografohej ndërsa po merrej me një punë të “rëndomtë”.

1476382941_11476382959_21476382966_3
Tags : e famshmja sexyedhe kur mbeturinat
loading...