• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/Ditëlindja e Gjikos, ja si dukej Elita Rudi

Ditën e djeshme reperi Gjiko ka festuar ditëlindjen e tij. Sigurisht që në këtë ditë nuk mund të mungonte partnerja e tij, moderatorja e njohur Elita Rudi. Ajo dukej vërtet seksi me një fustan të zi. Lidhja e Elitës dhe Gjikos është bërë publike vetëm pak kohë më parë.

image