close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Zhvishet Era Xhabafti, nusja e Tedi Ngjelës nis pushimet me shoqet

era

I ka thënë “stop” për pak ditë çdo impenjimi familjar apo profesional Era Xhabafti, ka mbledhur një grup shoqesh dhe është nisur për pushime. Dhe në fakt ka ikur larg, deri në Marok. Ajo ka ndarë copëza nga udhëtimi në rrjetet sociale ndërsa sot është shfaqur me bikini. Bie në sy fakti se bashkëshortja e biznesmenit të famshëm Tedi Ngjelan gëzon forma të shkëlqyera, ndonëse ka kaluar pak kohë që kur është bërë nënë. Era dhe Tedi kanë një vajzë./ revistawho.com

Tags : era tediEra Xhabaftiera xhabafti tedi ngjelaFOTO/ Zhvishet Era Xhabaftinusja e Tedi Ngjelës nis pushimet me shoqet
loading...