• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ ‘Zbutet’ Justin Bieber, surprion fansat kështu…

Ai është një nga fytyrat më të njohura në planet dhe pavarësisht se është i rrethuar nga fansat e tij kudo që shkon, Justin Bieber ka preferuar të shëtisë për të parë pamjet e bukura të Australisë. Por nga të gjitha vendet që ylli i popit ka vizituar gjatë turneut të tij “Purpose”, një vizitë në një dyqan të vogël basketbolli pas koncertit të tij, ka qënë më befasuesi. Michael Lazaris, një fans i madh i këngëtarit kanadez kishte nxituar për të takuar Bieber në dyqanin e basketbollit, por fakqesisht ai nuk arriti nuk kohë. Por surpriza e vërtetë për Lazaris, ishte se u ftua nga Bieber për të luajtur një ndeshje basketoblli dhe madje të ishte në të njëjtën skuadër me të. Edhe pse mqitë e tij nuk kanë mundur ta besojnë, Michael ka bërë një postim në rrjetet sociale, duke iu vërtetuar të gjithve, surprizën e bukur të marrë nga këngëtari i tij i preferuar./topalbaniaradio