• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Zbulohet çifti i opinionistëve sonte në “Big Brother”

Tashmë është e ditur se çdo të shtunë në spektaklin e Big Brother janë të ftuar një çift opinionistësh.

Deri tani kanë qenë të ftuar, gazetarë, këngëtarë, ish banorë dhe personazhe të fushave të ndryshme të jetës publike,  por sonte është radha e një tjetër çifti simpatik.

Burime për Blitz.al bëjnë me dije se opinionistët e mbrëmjes së sotme do të jenë regjisori Leonard Bombaj dhe bashhkëshortja e tij, Esmeralda Blaceri.

Se çfarë “bombe” do të hedhin ata për banorët e shtëpisë së “Vëllait të madh” mbetet për tu parë./Blitz.al