close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Zbulohen mesazhet e Stresit, biseda private me një femër

15056534_1808357676045998_806447987487145984_n

Ai njihet nga të gjithë si një djalë i ‘keq’ dhe shpesh e cilëson veten të tillë, por duket se edhe Stresi vetë e ka një anë romantike dhe të butë. Reperi ka postuar së fundmi në Instagram disa mesazhe romantike me një femër. Stresi i dashuruar? Mbetet akoma për t’u konfirmuar nga këngëtari, por mesazhet e tregojnë qartë një gjë të tillë.

15251694_1045633918896828_3091336817631297536_n
Tags : femerMesazhestresi
loading...