• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto/ Zajmina Vasjari bën të ‘vuaj’ Gold Ag…

Gold Ag ka publikuar një fotografi, në të cilën ka pozuar me Zaimina Vasjarin dhe Mentor Kurtishin.

vujt
“Duke vuajtur”, kështu e ka përshkruar Arian Agushi fotografinë e postuar.
Imazhi që ka në prapavijë flamurin kombëtar, besohet të jetë bërë pas një koncerti të përbashkët të këngëtarëve.
Ndryshe, Goldi ditë më parë e ka lansuar bashkëpunimin me Kaltrina Selimin, “Pa ty”, që është shikuar mbi 641 mijë herë për tri ditë. /Telegrafi/