• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto/ Zajmina “nxeh” temperaturat në Dubai

Zajmina Vasjari duket se po i shijon pafund pushimet e saj. Zai ka postuar disa foto me bikini ku duket shumë seksi. Ajo ka zgjedhur të pushojë sëbashku me motrën dhe menaxheren e saj, Beliolën.

image