Foto/ Zajmina “nxeh” temperaturat në Dubai


Zajmina Vasjari duket se po i shijon pafund pushimet e saj. Zai ka postuar disa foto me bikini ku duket shumë seksi. Ajo ka zgjedhur të pushojë sëbashku me motrën dhe menaxheren e saj, Beliolën.

image

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password