close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Xhemi dhe Arbana nisin vitin bashkë, pushime dimërore me fëmijët

image_490-1

Miqësia e tyre e ngushtë është shumë e njohur për të gjithë. Dy moderatoret e suksesshme, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu kanë nisur vitin me disa pushime dimërore së bashku me fëmijët e tyre. Ato janë larguar në një vend me dëborë për të kaluar disa ditë relaksi nën shoqërinë e njëra-tjetrës./revistawho.com

15909510_273338363085933_1123467790_n
Tags : Arbanapushime dimeroreXhemi
loading...