• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO-VIDEO / Reklama e “The Voice”, Ledion Liço nudo në vaskë

“The Voice Of Albania” pritet të nisë në janar… Këtë na e bën të ditur promoja e shpërndarë sot në rrjetet sociale të anëtarëve të jurisë dhe të moderatorit Ledion Liço. Reklama ka nuanca komike dhe në të Liço shfaqet nudo i mbulur me shkumë, ndërsa fytyrën e ka të lyer me krem… Të gjithë anëtarët e jurisë po presin të gjejnë zërin, po cili do të qëllojë në shenjë, do ta zbulojmë pas janarit kur do të nisë ky edicion i ri i “The Voice”.

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/thevoice.albania/videos/1114751425261197/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]