• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Vetëm 3 ditë pasi publikoi këngën, Bebe Rexha habitet me suksesin që pati

Vetëm 3 ditë që ka publikuar klipin e saj më të ri ‘I got you’ dhe ka marrë mbi 5 milionë klikime. Një suksesi i vërtetë ky i Bebe Rexhës, këngëtarja shqiptare që shumë shpejt po bëhet tepër e famshme në tregun botëror. Edhe vetë Bebe është habitur me klikimet që ka marrë, duke i falenderuar publikisht fansat e saj./revistawho.com

15941622_10211800776434206_1630911765_n