close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Vesa Luma përgatit këngën e re, rikthehet tek bashkëpuntori i vjetër

Screenshot_3

Këngëtarja e njohur Vesa Luma po përgatitet për projektin e radhës. Për disa muaj ajo la pas dorë muzikën pasi vëmendja e saj kaloj tek vogëlushi i ëmëbl, Liani. Më anë të një fotoje në rrjetin social ‘Instagram’, Vesa na bën të ditur se po rikthet tek bashkëpuntori i vjetër. Pas suksesit që ajo dhe violinisti Ervin Gonxhi korrën me këngën ‘Jemi dhe S’jemi’, rikthehen me një tjetër projekt, i cili do të lançohet shumë shpejt. Kënga do të titullohet ‘Ti je zemra ime’ dhe mezi po presim ta dëgjojmë këtë bashkëpunim të këtyre dy artistëve kaq të suksesshëm./revistawho.com

 

Tags : Vesa Luma
loading...