• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Vajza e Sylvester Stallone-s, ylli më i ri i ‘Love’

Ajo është njëra nga tre vajzat bukuroshe të Sylvester Stallone dhe 18-vjeçarja Sistine ka bërë paraqitjen e parë zyrtare në kalendarin e ri të “Love”. Si ylli më i fundit i reklamës “Love”, modelja aspiruese ka treguar anën e saj provokuese. Sistine duket se trashëguar format e shkëlqyera të nënës së saj modeles Jennifer Flavin dhe 18-vjeçarja është e vendosur të ndjekë hapat e Jennifer.

3c0ab87800000578-0-image-a-30_1484127410767 3c0ab87e00000578-0-image-a-29_14841273869303c0b3ab800000578-4108782-image-m-42_1484130306327

3c0b3ac700000578-4108782-image-a-38_1484130269595 3c0b3a9d00000578-4108782-image-a-45_1484130402483