FOTO/ Vajza e Kledi Kadiut bëhet 1 vjeçe, balerini fjalë zemre për të voglën Lea


Balerini i talentuar shqiptar, shumë i famshëm në Itali, ka ndërtuar në vendin fqinjë një jetë të lumtur e të suksesshme. Kledit prej vitesh gjithçka i ecën “vaj” jo vetëm në planin profesional por dhe atë personal. Sidomos këtë vitin e fundit, që ai është bërë baba i një vajze. Fiks një vit më parë, bashkëshortja e tij simpatike Charlote e gëzoi duke i sjellë në jetë Lean. Sot Kledi e uron të bijën me fjalë të “vogla” por shumë domethënëse. “Për ty që një vit më parë na ndryshove jetën. Gëzuar ditëlindjen e vogla ime”, ka shkruar ai./ revistawho.com

15966306_10212111377688689_5793527406328815561_n

 

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password