close
Breaking NewsKryesoreLajme

FOTO/ Urimi plot dashuri i Vis Bajraktarit për Lori Hoxhën

dddddd_1476871208-961769

Një tjetër urim mjaft i ndier dhe romantik ka ardhur për fashionisten Lori Hoxha nga partneri i saj, Vis Bajraktari.
“Happy birthday to my ride or die”-ka shkruar Visi në një foto mjaft të ëmbël të tyre duke shprehur në këtë mënyrë të gjithë dashurinë që ka për Lorin.

visi_1476871116-7343882
Tags : lori hoxhavis bajraktari
loading...