close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Urimi i veçantë i Princ Lekës dhe Elia Zaharias për festat

elia-2-550×302-1

Princi Leka dhe Elia Zaharia kanë bërë një urim shumë të përzemërt në këto ditë festash. Ata janë pranë pemës dhe qenushëve të tyre e shprehin urimet më të sinqerta për të gjithë shqiptarët. “Të dashur miq, Ju urojmë Festa të Gëzuara! Kjo është java më e bukur e vitit, ku të gjithë bashkohemi në familje, festojmë e dhurojmë dashuri. Në këtë fund dhjetori dëshirojmë të shprehim një mendim të ngrohtë dhe të veçantë për të gjithë ata që nuk i kanë të afërmit pranë! Ju mbajmë në zemër!Elia & Leka”- shkruan çifti, i cili ka kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë vetëm pak muaj më parë.

lekka-550x412
Tags : elia zahariafestaPrinc Lekaurim
loading...