close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Unaza me diamant i ‘verbon’ sytë Emina Cunmulajt

auto_screenshot_91484139693

Modelja shqiptare tepër e famshme në botë, Emina Çunmulaj është prej kohësh e martuar me biznesmenin Sam Nazarian. Bashkëshorti i saj herë pas here e surprizon atë me dhurata nga më të ndryshmet. Kësaj here ai i ka dhuruar një unazë me diamantë, që çdo vajzë e ëndërron. “Më duhen syze dielli”-shkruan Emina, si për të treguar se unaza po e verbon. Çifti është shumë i dashuruar dhe fryt i kësaj dashurie është vogëlushja e tyre.

auto_emina-1484129949-135284_1484134426-83202431484139694
Tags : diamantemina cunmulajunaze
loading...