FOTO/ U kritikua se nxori gjoksin tek Rudina, reagon Anxhela Peristeri


Pasi u përfol shumë për daljen e saj me dekolte shumë të hapur në emisionin ‘Rudina’ dhe komentin e moderatores ‘Sa frek paska ardhur’, Anxhela Peristeri ka reaguar me anë të një statusi në rrjetet sociale. “Si nuk ma ngriti njeri bluzen të Rudina se per pak do dilja topless. Nejse nuk u mërzisni kaq shumë se nuk e bëj më. Do e kem mendjen këtej e tutje”-shkruan këngëtarja, duke ironizuar të gjithë ata që e komentuan këtë veshje të saj./revistawho.com

 

15970415_1123577627739758_1106051436_n

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password