close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Tuna përkrah këtë këngëtare

tuna_1478885685-7912984

Pasi publikoi klipin e saj Bermuda, Tuna nuk harron të mbështesë dhe koleget e saj. Bëhet fjalë për Evi Reçin, e cila mbrëmjen e kaluar publikoi projektin më të ri ‘In my room’ i cili e riktheu atë pas një mungese relativisht të gjatë.

Tuna zgjodhi profilin e saj në Instagram për ti uruar suksese mikeshës së saj.

tuna1_1478885672-2648248
Tags : Evi Recituna
loading...