• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Trump ka luajtur në këto filma të njohur

Teksa botës i duhet të pranojë lajmin se Donald Trump është Presidenti i ardhshëm i SHBA, duhet të shohim disa nga daljet e tij përpara kamerës.

Dhe nuk bëhet fjalë për ndonjë fjalim fushate, por për vite ai është shfaqur në disa filma e seriale me famë botërore.

Trump ka qënë djali i pasur që zotëronte Plaza Hotel në Nju Jork, i cili ndihmoi Kevin Mc Callister të gjente pemën e tij të Krishtlindjeve.

Në atë kohë, kur filmi është realizuar në 1992, Trump isht vërtetë pronari i hotelit. Gjithashtu ai është shfaqur dhe përkrah Will Smith në serialin “Uilli, princi i Bell Air”.

Trump ka qënë dhe në filmin “Seksi dhe qyteti” me Samantën etj.

/ Top Channel

 1478863340_ivetem1478863389_sex-and-the-city 1478863378_the-job 1478863369_princi-bel-air 1478863398_wwe