• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Trishtim i thellë për Fjolla Morinën, kujton babain e ndjerë

Fjolla Morina është njëra ndër këngëtaret shqiptare, e cila kurrë nuk e ka fshehur jetën e saj private dhe ngjarjet që kanë lënë gjurmë tek ajo. E sigurisht më e keqja që i ka ndodhur, është humbja e babait të saj disa vite më parë. Fjolla e ka kujtuar me anë të një fotoje, që e shoqëron me zemra të thyera si për të thënë që koha nuk e ka shëruar aspak dhimbjen e boshllëkun e madh që ka lënë kjo humbje tek ajo.

15941910_10211800617830241_1299183639_n