close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Tiranë, shtëtitja e parë e Sarës dhe Ledionit me djalin

6d2aae7fd25fa41efff7efe7bafc93e3

Çifti i njohur, Sara dhe Ledion Liço para disa javësh janë bekuar me ardhjen në jetë të djalit të tyre, London Noor. Edhe pse Tirana është e përfshirë nga temperatura shumë të ulta, ata nuk kanë hezituar ta nxjerrin djalin e tyre shëtitje në një nga qendrat tregtare të Tiranës. Kjo është dalja e parë e vogëlueshit në ambjente publike dhe padiskutim ka ngjallur kuriozitet për të pranishmit në atë qendër.

15879044_273492443070525_1206487661_n
Tags : djaliledion licoqender tregetaresara hoxhashetitje
loading...