• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto/ Tejkalon shpejtësinë, gjobitet këngëtari i njohur

Në të hyrë të qytetit të Prishtinës, një postobllok i policisë ka ndaluar sot këngëtarin Lindon Berisha, i cili udhëton shpësh drej Kosovës për shkak pune. Maqedonasi ishte i shoqëruar nga një miku i tij në momentin kur policia e ka ndaluar dhe gjobitur për tejkalim të shtejtësisë së lejuar. Ushëtimin e kësaj here ka për ta mbajtur mend gjatë, këngëtari. Mesa duket policia e Kosovës i sheh të gjthë shtetasit të barabartë përpara ligjit.

gjoba-218x300