close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Tedi Ngjela dhe Era Xhabafti “in love” në Vienë

tedi

Prindërit më të rinjë të momentit Era Xhabafti dhe Tedi Ngjela u pëlqen të udhëtojnë shumë, ky detaj është vënë re nga postimet e tyre nëpër rrjete sociale. Tani ata ndodhen në Vienë, duke shijuar bukuritë magjike të këtij vendit. Megjithëse ata tani kanë një fëmijë të vogël shihet se përpiqen të gjejnë kohën për të qënduar vetëm të dy.

15239236_1085312848232903_722180183_n
Tags : Era Xhabaftitedi ngjelavien
loading...