close
Breaking NewsLajme

FOTO TË PËRQAFUAR/ Tea e “Big Brother” s’e fsheh më dashurinë, nis vitin e ri në krahët e Kristit

15823381_758697140952625_4638633110414907835_n

Ata kanë qenë të dy pjesë të lojës televizive “Big Brother”, por gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme i qëndruan “larg” njëri-tjetrit. Ndonëse Kristi Becka e shfaqi hapur tërheqjen karshi bukuroshes Tea Zhuli, sërish ajo asokohe zgjodhi Veselin. Por vetë koha tregoi se midis dy të rinjve pati më shumë pasi sot ata janë të lumtur pranë njëri-tjetrit. Tea e ka nisur këtë vit të ri në krahët e Kristit. Në ditët e para të janarit ajo publikoi një pozë ky çifti i ri shfaqen përqafuar dhe fansat e shumtë i komplimentojnë./ revistawho.com

15822643_1840395679540922_3511981115076389683_n
15747507_1838109609769529_1168897476685006178_n
Tags : bbkristiTea
loading...