close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Të dashuruar si Graniti dhe Leonita, postojnë foto nga shtrati

image

Një nga çiftet më të pëlqyera e të ndjekura nga fansat është futbollisti shqiptar Granit Xhaka dhe e fejuara e tij, Leonita. Ata shpesh postojnë foto së bashku, ku duket qartë dashuria e madhe që kanë për njëri-tjetrin. Së fundmi çifit ka postuar një foto, në të cilën sapo janë zgjuar nga gjumi dhe janë shumë të këndshëm.

image
Tags : granit xhakaleonita
loading...