• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Surprizohet Luana Vjollca: Jam kaq me fat

Duke qenë një nga moderatoret më të njohura, Luana Vjollca, ka dhe fansat më të zjarrtë në vend. Shpesh atë e befasojnë me surpriza të ndryshme. Kështu ka ndodhur edhe këtë herë teksa ajo ka marrë një ëmbëlsirë dhe një dedikim nga fanset e saj. “Kaq me fat që kam fansat më të mirë në botë”-shkruan ajo./revistawho.com