• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Surpriza për shqiptarët, ja çfarë ndodhi në Paris mbrëmjen e Vitit të Ri

Jemi në ditën e parë të vitit 2017 dhe nga Parisi ka një surprizë të bukur për të gjithë shqiptarët kudo që ndodhen.

Në foton e mëposhtme është Harku i Triumfit, në murin e të cilit është shkruar edhe në gjuhën shqipe “Gëzuar Vitin e Ri.

Kjo ka ndodhur në momentin e ndërrimit të viteve, kur Harku i Triumfit ishte veshur me figura shumëngjyrëshe./syri.net

screenshot_20170101-225031