close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Super bashkëpunimi po vjen…

14582497_1640041299623540_5221739342040399872_n1

Është përfolur prej disa kohësh se Flor Mumajesi dhe Shkurte Gashi patën bashkuar forcat për të sjellë në treg një bashkëpunim, duke qenë se vite më parë ‘Dy pika dashuri’, kënga e realizuar po nga të dy rezultoi të ishte shumë e pëlqyer. Këtyre thashethemeve i ka dënë fund vetë këngëtarja, duke pohuar se shumë shpejt do të vijë bashkëpunimi me Florin. Madje ajo ka postuar dhe foton e parë nga xhirimi i videoklipit. Pa dyshim edhe kjo këngë do të kthehet në një hit të vërtetë.

14582497_1640041299623540_5221739342040399872_n1
Tags : bashkepunimFlor Mumajesishkurte gashi
loading...