close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Suada Sherifi: Vajza ime, binjakja ime! Shikoni sa ngjajnë…

139

Bukuroshja shqiptare Suada Sherifi është bërë nënë për herë të parë prej pak kohësh. Teksa pritja e saj e ëmbël u shoqërua me jo pak vëmendje në media, e po ashtu edhe lindja e bebes, ditët e para si nënë janë tanimë në fokus. Suada ka publikuar një foto me vogëlushen e saj, dhe ato duken identike. Ngjajnë aq shumë sa dhe Suada vete e ka quajtur të bijën, binjaken e saj.

suadaaa_1476730066-2432706
Tags : Binjakesuada sherifivajza
loading...