• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Stresi sfidon policinë me vargje nga arratia

Ka disa ditë që ai është në kërkim nga policia, por kjo gjë duket se nuk është aspak problem për Stresin. Reperi vazhdon të bëjë postime në Instagram, duke sfiduar ata që i janë vënë pas. Së fundmi ai ka thurur disa vargje për t’i përshëndetur të gjithë.
“Koha e krymbave komunistave e gzofshi !!!
Dalin kryezeze, kryeverdhe, nga vullnet i vrimave
Turren terr ne sy, myshqeve, mendimeve, muranave
Trup e terthori u bien trupave te palendshem
Sa marrin trok lengatave, sa kalirojne ligesive
Lakmojne krymbas, zbirojne, gropojne, krymben
Ne kenaqesi te zeza, gezohen zi, cimbojne me te zeze
Marshim i jarget i tyre zvarret tryezave, shikimive
Bien ne dy gjunje, luten te marre mot i lemasheket
Hipin shoq me shoq dhe shpallin kremten e krymbave
Shih si levrijne, si i shtyn me gisht te madh koha
Shenjti i Shenkoll, po tallemi apo na mori krymberia?!”, – s

auto_stresi_duke_fjet_gjume_ne_krevat1484150739