close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Stresi puthje të nxehta me një bionde misterioze

15207954_1505101929506943_1789725602_n

Kjo pozë e pazakontë ka qarkulluar sot në ‘Instagram’. Në të shfaqet reperi Stresi në momente intime më një vajzë. Ata janë puthur në buzë dhe janë kapur pa mendje. Nuk dihet se kush është biondia misterioze. Stresi u kthye në qendër të vëmendjes për mediat rozë me këngën e tij më të re “E boj temen”.

Tags : femer biondeputhjestresi
loading...