close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Stresi i bën karshëllëk Policisë: -17 knej nga unë, po nga ju?

download-1

Prej disa ditësh reperi shqiptar, Arkimed Lushaj os i njohur ndryshe si Stresi, është shpallur në kërkim nga policia. Natën e ndërrimit të viteve ai ka qëlluar me shotgun dhe ka filmuar veten, duke e postuar në rrjete sociale. Ndërsa së fundmi ai ka postuar një foto ku shkruan: ‘-17 knej nga unë, po nga ju?’. Tashmë u bë disa ditë që vendi ku ndodhet nuk bëhet i ditur dhe Stresi mbetet i arratisur/.

stresiiiiii_1484068273-8024767-1
Tags : fotoi arratisurpolicistresi
loading...