close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Stine bëhet baba, zbuloni emrin e vajzës së këngëtarit

15032484_10207739675433184_1871925354_n

Kantautori Nesti Duka sot është bërë baba për herë të parë. Vetë ai ka njoftuar lajmin e bukur për ardhjen në jetë të vajzës së tij dhe të partneres Graciela. I emocionuar Stine ka shkruar disa fjalë zemre, e ka zbuluar dhe emrin e të voglës. Ajo quhet Estia dhe kjo është poza e saj e parë publike. “Dt 12-11-2016 Do mbaj mend gjatë. Mirë se erdhe në jetë Estia! Të rritesh mirë e bukur me nënë e me babë . Faleminderit që na dhe mundësinë dhe kënaqësinë të bëhemi prindër. Faleminderit Zot!”, shkruan Stine.

15037328_1212024448864018_4856582010711293428_n
Tags : babastine
loading...