• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto/ Stilistja Rezi Skifteri feston ditëlindjen, surprizohet nga miqtë

Stilistja e njohur shqiptare, Rezarta Skifteri ka festuar mbrëmë ditëlindjen e saj. Përpos urimeve në rrjetet sociale Rezi ka marrë edhe një surprizë nga miqtë e saj. Motrat Irma dhe Eranda Libohova, (bashkëpunëtoret e saj të vjetra), Arilena Ara, etj miq i kanë bërë asaj një surprizë në atelie dhe ajo duket shumë e lumtur. Urimeve të miqve të saj i bashkohet dhe revistawho.com…

image