• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO / Stafi i ‘Al Pazar’ viziton ‘Bujtinën’ e Behar Merës, ja çfarë shkruan e bija

Siç besojmë e keni mësuar tashmë familja e aktorit të njohur Behar Mera kanë hapur në dalje të Tiranës, Bujtinën që mban mbiemrin e tyre. Ndër vizitorët e parë të këtij biznesi kanë qenë edhe ekipi i “Al Pazar”, që pati mbrëmë në darkë premierën për këtë sezon. Në publikimin e fundit në “Facebook”, Iva Mera, prezantuesja e njohur, vajza e aktorit falenderon të gjithë stafin, në veçanti mikun e familjes së tyre, Agron Llakaj.

“Miq të ‘Bujtina Mera’ janë padiskutim edhe stafi i mrekullueshëm i ‘Al Pazar’, të cilët i dhuruan emocione ‘Bujtinës Mera’ me vizitën e tyre. Një falenderim të veçantë për mikun artistin dhe njeriun që ashtu siç i dha jetë ‘Al Pazarit’ na mbushi ‘Bujtinën Mera’ me energji pozitive Agron Llakaj!”, – shkruan Iva Mera në statusin e saj në “Facebook”.