close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Sinani surprizon bashkëshorten e tij, shikoni çfarë i ka blerë

image

Ai është një nga këngëtarët më të kërkuar e më të paguar të muzikës popullore. Bëhet fjalë për Sinan Hoxhën, i cili gjithashtu shpesh tregon dhe anën romantike të tij. Së fundmi e ka surprizuar bashkëshorten e tij me një çantë Gucci, e cila është shumë e shtrenjtë. Duket se Andrra është emocionuar shumë dhe e ka falenderuar publikisht dashurinë e saj./revistawho.com

image
Tags : andrradhurateSinan Hoxhasurprize
loading...