• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Shtatzënia e Tunës, këngëtarja ekspozon barkun për herë të parë

Këngëtarja e njohur Tuna, që prej fillimit të shtatzënisë nuk ka preferuar ta ekspozojë barkun. Ajo nëpër evente të ndryshme ka preferuar të mbajë rroba të gjera për të fshehur barkun e rrumbullaktë. Para disa minutash ajo ka postuar një foto në ‘SnapChat”, ku shfaqet duke bërë palestër dhe rrobat elastike sportive nuk e fshehin dot shtatzëninë.

.15995980_1125333094230878_1195369201_n