• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Shpërthen Alban Ramosaj, ofendon rëndë ish të dashurën

Ai është një nga artistët e rinj më të talentuar e më të pëlqyer. Bëhet fjalë për Alban Ramosaj, këngëtari i cili ka fituar zemrat e shumë njerëzve me zërin dhe personalitetin e tij. Ish e dashura e tij, Aurora ka qënë e pranishme në disa këngë të Albanit dhe postime të shumta ku ofendimet për të kanë qenë pa kursim. Por mesa duket kësaj rradhe këngëtari i ka kaluar kufinjt, duke postuar dy foto ku tek e para dallohet një jashtëqitje më nënshkrimin : “Oh shikoni, ishi im”, ndërsa tek e tjetra shkruan kështu: “E hodha atë k**vë në kazan plehrash”.

15909498_1119329751497879_1696060975_n

15910284_757660084389664_1951649847_n