• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

FOTO/ Shokon Noizy: Jam i martuar me…

Ai tashmë cilësohet si një nga reperët më të suksesshëm të momentin ku çdo këngë e tij kthehet në hit. Bëhet fjalë për Rigels Rajku, ku për publikun njihet si Noizy, i cili sot pushtoi kryeartikujt e mediave sociale me lajmin se ishte në pragë fejese me një vajzë shqiptare që jeton në Francë. Reperi e mori me sportivitet lajmin për fejesën, i cili reagoj si fillim në rrjetin social ” Instragram” dhe së fundmi me foton e postuar në “Snapchat” ku bëri me dije se është i ‘martuar’ vetëm me lekët.

“Dikush duhet t’ju thotë atyre gazetarëve dhe gënjeshtrave të tyre që jam i martuar vetëm me këto shumëngjyrëshet. F** u all që bëni lajme të rreme”- shkruan Noizy sipër fotos ku dallohen euro./revistawho.com

auto_634572__s1hoypcre1483817530